Dr. Becher

105 produkty(-ów)

  • Biała butelka DR.BECHER @home Środek do czyszczenia szyb kominkowych i piecowych | Butelka (500 ml) firmy Dr. Becher Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z niebieską etykietą i kodem QR. Na etykiecie widnieje ilustracja kominka oraz niemiecki tekst opisujący ten skuteczny środek do czyszczenia kominków, przeznaczony do usuwania przypalonych osadów.
    Dostawca:
    Dr. Becher GmbH

    DR.BECHER @home Komorki i piekarnik do czyszczenia szkła | Butelka (500 ml)

    1 suma recenzji

    Tylko 7 sztuk pozostało
    Cena regularna 25,70 PLN
    Cena promocyjna 25,70 PLN Cena regularna 25,70 PLN
    Cena jednostkowa 51,40 zł  na  l
  • Na białej plastikowej butelce z niebieską etykietą widnieje napis „DR.BECHER @home Proszek do czyszczenia rur odpływowych | Butelka (750 g)” oraz „Dr. Becher GmbH”. Etykieta jest opatrzona rzucającym się w oczy kodem QR i wskazuje, że przy regularnym stosowaniu wystarczy na „co najmniej 30 zastosowań z aktywnymi perełkami”. Butelka posiada ciemnoniebieską nakrętkę.
    Dostawca:
    Dr. Becher GmbH

    DR.BECHER @home Spust czyślejący proszek | Butelka (750 g)

    Tylko 11 sztuk pozostało
    Cena regularna 26,45 PLN
    Cena promocyjna 26,45 PLN Cena regularna 26,45 PLN
    Cena jednostkowa 35,27 zł  na  kg
  • Środek nabłyszczający
    Dostawca:
    Dr. Becher GmbH

    Dr. Becher KR 910 Rinse Aid Neutral - 10 litrów | Kanister (10 l)

    Tylko 3 sztuk pozostało
    Cena regularna 294,73 PLN
    Cena promocyjna 294,73 PLN Cena regularna 294,73 PLN
    Cena jednostkowa 29,47 zł  na  l
  • Butelka z rozpylaczem zawierająca środek do usuwania pleśni DR.BECHER @home | Butelka (500 ml) firmy Dr. Becher GmbH. Butelka jest biała i posiada niebiesko-żółto-czarną etykietę, na której znajduje się kod QR, nazwa produktu oraz instrukcja użytkowania.
    Dostawca:
    Dr. Becher GmbH

    DR.BECHER @home Usunięta pleśń | Butelka (500 ml)

    2 suma recenzji

    Tylko 5 sztuk pozostało
    Cena regularna 17,51 PLN
    Cena promocyjna 17,51 PLN Cena regularna 17,51 PLN
    Cena jednostkowa 35,02 zł  na  l
  • Biała butelka z niebieską etykietą z napisem „Dr. Becher GmbH”. Etykieta zawiera kod QR oraz tekst „DR.BECHER @home „Żel do czyszczenia grilla i urządzeń do grillowania | Butelka (500 ml)” w kolorze żółtym, co podkreśla jego skuteczność jako środka do czyszczenia rusztów grillowych z przypalonych pozostałości i silnych zabrudzeń.
    Dostawca:
    Dr. Becher GmbH

    DR.BECHER @home Żel czyszczący BBQ & Grill | Butelka (500 ml)

    Cena regularna 25,74 PLN
    Cena promocyjna 25,74 PLN Cena regularna 25,74 PLN
    Cena jednostkowa 51,48 zł  na  l
  • Niebieska plastikowa butelka z Dr. Becher Płyn do mycia naczyń Galakor – 1 litr | butelka (1000 ml), profesjonalny płyn do mycia naczyń bezzapachowy firmy Dr. Becher GmbH. Etykieta, w przeważającej części biała, z niebieskim tekstem oraz grafiką przedstawiającą talerz i bąbelki, wskazuje, że produkt nadaje się do użytku profesjonalnego, zapewnia maksymalną skuteczność czyszczenia, a jednocześnie jest bezpieczny dla żywności.
    Dostawca:
    Dr. Becher GmbH

    Dr. Becher Galakor Ręczne zmywarki - 1 litr | Butelka (1000 ml)

    1 suma recenzji

    Tylko 9 sztuk pozostało
    Cena regularna 15,49 PLN
    Cena promocyjna 15,49 PLN Cena regularna 15,49 PLN
    Cena jednostkowa 15,49 zł  na  l
  • Koncentrat do czyszczenia na mokro
    Dostawca:
    Dr. Becher GmbH

    Dr. Becher Koncentrat ściereczki 1 litr | Butelka (1000 ml)

    1 suma recenzji

    Tylko 17 sztuk pozostało
    Cena regularna 22,57 PLN
    Cena promocyjna 22,57 PLN Cena regularna 22,57 PLN
    Cena jednostkowa 22,57 zł  na  l
  • Plastikowa butelka z Dr. Becher Multi OberflächenRein – 1 litr, środek do czyszczenia różnych powierzchni. Etykieta jest niebiesko-biała i zawiera nazwę produktu, schematy zastosowania oraz tekst w języku niemieckim.
    Dostawca:
    Dr. Becher GmbH

    Dr. Becher Multi Surface Clean - 1 litr | Butelka (1 l)

    Tylko 18 sztuk pozostało
    Cena regularna 22,93 PLN
    Cena promocyjna 22,93 PLN Cena regularna 22,93 PLN
    Cena jednostkowa 22,93 zł  na  l
  • Środek do czyszczenia armatury sanitarnej
    Dostawca:
    Dr. Becher GmbH

    Dr. Becher SR 210 Sanitary Ground Viskos - 1 litr | Butelka (1 l)

    1 suma recenzji

    Tylko 19 sztuk pozostało
    Cena regularna 24,60 PLN
    Cena promocyjna 24,60 PLN Cena regularna 24,60 PLN
    Cena jednostkowa 24,60 zł  na  l
  • Biała plastikowa butelka z rozpylaczem firmy Dr. Becher sp. z o.o. DR.BECHER @home Środek do usuwania tłuszczu | Butelka (500 ml) z napisem „Środek do usuwania oleju i tłuszczu”. Etykieta jest głównie niebieska z kilkoma białymi i szarymi akcentami; zawiera kod QR oraz małe czarno-białe zdjęcie kuchni. Idealny do powierzchni odpornych na wodę i zasady.
    Dostawca:
    Dr. Becher GmbH

    DR.BECHER @home Gruby lut | Butelka (500 ml)

    Cena regularna 19,01 PLN
    Cena promocyjna 19,01 PLN Cena regularna 19,01 PLN
    Cena jednostkowa 38,02 zł  na  l
  • Żel do dezynfekcji rąk
    Dostawca:
    Dr. Becher GmbH

    Dr. Becher Żel dezynfekcji rąk - 1 litr | Butelka (1000 ml)

    Tylko 9 sztuk pozostało
    Cena regularna 35,11 PLN
    Cena promocyjna 35,11 PLN Cena regularna 35,11 PLN
    Cena jednostkowa 35,11 zł  na  l
  • Środek do podstawowego czyszczenia urządzeń sanitarnych
    Dostawca:
    Dr. Becher GmbH

    Dr. Becher SR 200 Sanitary Basic Cleaner High Concentrat - 1 litr | Butelka (1 l)

    1 suma recenzji

    Tylko 13 sztuk pozostało
    Cena regularna 20,07 PLN
    Cena promocyjna 20,07 PLN Cena regularna 20,07 PLN
    Cena jednostkowa 20,07 zł  na  l
  • Biała butelka z etykietą „DR.BECHER @home „Środek do szybkiego usuwania kamienia | Butelka (500 ml)”. Na etykiecie widnieje kod QR, nazwa produktu napisana żółtą czcionką oraz zdjęcie czajnika elektrycznego. Butelka posiada wbudowaną miarkę ułatwiającą nalewanie i, jak zapewnia producent, nie uszkadza powierzchni, na które jest nakładany.
    Dostawca:
    Dr. Becher GmbH

    DR.BECHER @home Fast Descaler | Butelka (500 ml)

    1 suma recenzji

    Tylko 5 sztuk pozostało
    Cena regularna 18,48 PLN
    Cena promocyjna 18,48 PLN Cena regularna 18,48 PLN
    Cena jednostkowa 36,96 zł  na  l
  • Biały pojemnik z niemieckim napisem „Dr. Becher „Środek neutralizujący zapachy” firmy Dr. Becher GmbH, z tekstem i symbolami wskazującymi, że produkt ten jest proszkiem do usuwania zapachów na bazie minerałów, który pochłania również wilgoć.
    Dostawca:
    Dr. Becher GmbH

    Dr. Becher Zapachowe przysmaki - 750 g | Butelka (750 g)

    1 suma recenzji

    Cena regularna 28,34 PLN
    Cena promocyjna 28,34 PLN Cena regularna 28,34 PLN
    Cena jednostkowa 37,79 zł  na  kg
  • Butelka Dr. Becher Płynny detergent do prania „Tropfmulden Rein” z zieloną nakrętką, etykieta w języku niemieckim, przeznaczony do białych i kolorowych tkanin oraz z technologią „Tropfmulden Rein”
    Dostawca:
    Dr. Becher GmbH

    Dr. Becher Drop Bolers czysto cieczy - 500 ml | Butelka (500 ml)

    Cena regularna 21,12 PLN
    Cena promocyjna 21,12 PLN Cena regularna 21,12 PLN
    Cena jednostkowa 42,24 zł  na  l

Dlaczego Dr. Becher?

Dr. Becher Środki czyszczące zapewniające profesjonalną czystość i skuteczne usuwanie trudnych zabrudzeń

Dr. Becher Środki czyszczące znajdują zastosowanie przede wszystkim w gastronomii, hotelarstwie, żywieniu zbiorowym, sprzątaniu budynków oraz w innych sektorach komercyjnych. Asortyment oferuje rozwiązania dostosowane do różnych powierzchni, obszarów pracy oraz rodzajów zabrudzeń. Obejmuje on zarówno produkty do regularnego sprzątania, jak i specjalistyczne środki czyszczące do usuwania uporczywych osadów.

Przy wyborze odpowiednich produktów Dr. Becher należy wziąć pod uwagę czyszczoną powierzchnię, rodzaj zabrudzenia oraz przewidywane zastosowanie. Odpowiednio dobrany produkt może ułatwić proces czyszczenia, a jednocześnie przyczynić się do właściwego traktowania materiałów. Szczególnie w przypadku intensywnych zadań czyszczących kluczowe znaczenie mają wskazówki producenta dotyczące dozowania, czasu działania oraz zgodności z materiałami.

 

Właściwości i zalety produktów marki Dr. Becher

Produkty tej marki są przeznaczone do profesjonalnych procesów czyszczenia oraz regularnie powtarzających się zadań. W zależności od wersji nadają się one do usuwania codziennych śladów użytkowania lub silniej przylegających osadów. Różnorodne receptury umożliwiają dobór środków czyszczących odpowiednich do danego obszaru pracy, zamiast stosowania jednego produktu do wszystkich powierzchni.

Wiele środków czyszczących marki Dr. Becher można nakładać punktowo i stosować zgodnie z odpowiednimi instrukcjami użytkowania. O czysty efekt decyduje nie tylko sam produkt, ale również prawidłowe dozowanie, odpowiedni czas działania oraz odpowiednie materiały robocze.

Typowe zalety produktów Dr. Becher:

  • Wybór produktów do różnych obszarów zastosowań
  • Rozwiązania do lekkich i silnych zabrudzeń
  • Różne opakowania i formy stosowania
  • Produkty do regularnych procedur czyszczenia
  • Ukierunkowana pielęgnacja powierzchni narażonych na intensywne obciążenia
  • Zastosowanie w sektorze komercyjnym i profesjonalnym
  • W połączeniu z odpowiednimi akcesoriami czyszczącymi

Dzięki doborowi produktów dostosowanemu do potrzeb prace porządkowe można przeprowadzać w sposób uporządkowany. Należy zawsze stosować najłagodniejszy odpowiedni produkt, przeznaczony do danej powierzchni i rodzaju zabrudzeń.

 

Które produkty Dr. Becher nadają się do poszczególnych zastosowań?

Środek do usuwania osadów z kamienia Dr. Becher jest przeznaczony do obszarów, w których mogą występować osady mineralne oraz związane z higieną. Produkt ten nadaje się w szczególności do stosowania na odpowiednich powierzchniach sanitarnych. Ponieważ nie każdy materiał jest odporny na działanie kwasów, przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z informacjami dotyczącymi kompatybilności materiałowej.

Środek do czyszczenia piekarników i grillów Dr. Becher został opracowany z myślą o uporczywych osadach, które mogą powstawać podczas podgrzewania i przygotowywania potraw. Nadaje się do stosowania na odpowiednio dopuszczonych urządzeniach i powierzchniach, z których należy usunąć przypalone resztki tłuszczu i jedzenia. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcjami użytkowania dostarczonymi przez producenta urządzenia oraz środka czyszczącego.

Za pomocą środka do czyszczenia szyb Dr. Becher w puszce o pojemności 500 ml można wyczyścić odpowiednie gładkie powierzchnie. Produkt ten sprawdza się szczególnie tam, gdzie konieczne jest regularne usuwanie odcisków palców, kurzu i codziennych śladów użytkowania. Aby uzyskać jak najbardziej równomierny efekt, zaleca się stosowanie produktu przy użyciu czystej, niepuszczącej włókien ściereczki.

Ponadto asortyment obejmuje również inne produkty przeznaczone do różnych zadań związanych z czyszczeniem w zastosowaniach komercyjnych. Wybór odpowiedniego środka należy zawsze dokonywać na podstawie rodzaju powierzchni, stopnia zabrudzenia oraz informacji podanych na opakowaniu danego produktu.

 

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie Dr. Becher?

Najważniejszym kryterium wyboru jest kompatybilność z materiałem. Delikatne metale, kamień naturalny, powierzchnie lakierowane, tworzywa sztuczne i materiały powlekane mogą w różny sposób reagować na określone składniki. Dlatego przed zakupem należy dokładnie zapoznać się z opisem produktu.

Również rodzaj zabrudzenia odgrywa kluczową rolę. Tłuste osady wymagają innego składu niż osady mineralne lub niewielkie ślady użytkowania. Silniejszy środek nie jest z zasady lepszy, lecz powinien być stosowany wyłącznie tam, gdzie jest to rzeczywiście konieczne i dozwolone.

W przypadku koncentratów lub produktów o intensywnym działaniu szczególnie ważne są dawkowanie i czas działania. Zbyt duże dawkowanie może powodować powstawanie osadów, uszkadzać materiały i niepotrzebnie zwiększać zużycie. Ponadto pojemność opakowania, częstotliwość stosowania oraz dostępne możliwości przechowywania powinny być dostosowane do rzeczywistych potrzeb.


Porównanie środków do czyszczenia piekarników i grillów, podłóg i płytek oraz środków do czyszczenia w gastronomii i kuchni

Środki do czyszczenia piekarników i grillów są przeznaczone do usuwania silnych, często przypalonych pozostałości tłuszczu i resztek jedzenia. Stosuje się je celowo na odpowiednich powierzchniach i, w zależności od produktu, wymagają określonego czasu działania. Ze względu na swoje intensywne działanie nie należy ich stosować na delikatnych materiałach bez uprzedniego sprawdzenia.

Środki do czyszczenia podłóg i płytek służą do czyszczenia większych powierzchni przeznaczonych do chodzenia. W zależności od składu nadają się one do regularnej pielęgnacji lub do usuwania silniejszych zabrudzeń. Istotne znaczenie ma ich przydatność do danego rodzaju nawierzchni oraz dawkowanie zapewniające jak najmniejsze pozostawianie śladów.

Środki do czyszczenia okien i szyb stosuje się na gładkich, odpowiednich powierzchniach, na których pożądany jest efekt bez smug. Usuwają one między innymi kurz, odciski palców i lekkie zabrudzenia. Na wynik czyszczenia istotny wpływ mają czyste ściereczki oraz odpowiednia ilość produktu.

Środki czyszczące do gastronomii i kuchni są dostosowane do typowych zabrudzeń występujących w miejscach przygotowywania posiłków. W zależności od produktu mogą usuwać tłuszcz, resztki jedzenia lub inne pozostałości powstałe w trakcie pracy. W przypadku powierzchni mających kontakt z żywnością szczególnie ważne jest przestrzeganie odpowiednich wskazówek dotyczących spłukiwania.

 

Sposób stosowania i wskazówki dotyczące Dr. Becher

Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z etykietą produktu oraz wskazówkami producenta. W przypadku nieznanych lub delikatnych materiałów zaleca się najpierw przeprowadzenie testu w niewidocznym miejscu. Należy przestrzegać podanego dawkowania i czasu działania.

Nie wolno samodzielnie mieszać ze sobą różnych środków czyszczących. Niewłaściwe połączenia mogą powodować niebezpieczne reakcje lub wydzielanie oparów szkodliwych dla zdrowia. Podczas stosowania należy przestrzegać wskazanych środków ostrożności oraz, w razie potrzeby, zapewnić odpowiednią wentylację pomieszczeń.

Pozostałości należy całkowicie usunąć zgodnie z instrukcją stosowania. Pojemniki po użyciu należy starannie zamknąć i przechowywać w pozycji pionowej. Przechowywanie powinno odbywać się w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła oraz oddzielnie od żywności. Resztki produktu i puste opakowania należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.

 

Odpowiednie uzupełnienia do profesjonalnych procesów czyszczenia

Środki dezynfekujące uzupełniają proces czyszczenia w obszarach, w których oprócz widocznej czystości wymagana jest celowa dezynfekcja. Akcesoria do czyszczenia, takie jak ściereczki, gąbki lub dozowniki, ułatwiają kontrolowane nakładanie preparatu. Odpowiednie urządzenia czyszczące ułatwiają w szczególności czyszczenie większych powierzchni i pomagają w prawidłowym włączeniu produktów Dr. Becher do istniejących procesów roboczych.

Co jest Dr. Becher i do czego służą te produkty?

Dr. Becher jest uznanym producentem profesjonalnych środków czystości i higieny. Artykuły znajdują zastosowanie w gastronomii, opiece, hotelarstwie i przemyśle, aby zapewnić najwyższe standardy higieny.

Jakie rodzaje produktów oferuje? Dr. Becher NA?

W ofercie znajdują się środki do czyszczenia sanitariatów, odtłuszczacze, środki do czyszczenia grilla i piekarnika, środki do czyszczenia szkła, olejki zapachowe i środki dezynfekcyjne. Wszystkie produkty są przeznaczone do użytku profesjonalnego i zapewniają maksymalną skuteczność czyszczenia.

Jak wybrać te właściwe Dr. Becher-produkty?

Wybór zależy od obszaru zastosowania: środki do czyszczenia tłuszczu i grilla nadają się do kuchni, środki do usuwania kamienia z moczu i środki do czyszczenia toalet nadają się do pomieszczeń sanitarnych. Płyny dezynfekcyjne idealnie nadają się do powierzchni o wysokich wymaganiach higienicznych.

Jak będzie Dr. Becher-Produkty używane i przechowywane prawidłowo?

Wszystkie produkty należy dozować zgodnie z instrukcją użycia i równomiernie rozprowadzać. Suche i chłodne przechowywanie zapewnia długi okres przydatności do spożycia i zapobiega utracie jakości.